Artsopia Nedir ?

Artsopia.com İş Geliştirme(Business Development),Blog Paylaşımı(Blog Share) ve Sosyal Medya Hesapları(Social Accounts) olarak 3 bölüme ayırdığım ; Tasarım,Yazılım ve Marketing alanlarında gördüğüm ve öğrendiğim bilgileri blog okuyucuları için yazılı kaynak haline getirip paylaştığım bir platformdur.

Peki Neden Bölümlere Ayırma İhtiyacı Duydum ? ve Nedir Bu Bölümler ?

Artsopia.com ‘u bölümlere ayırmamdaki temel sebep okuyucuların-izleyicilerin ya da müşterilerin ihtiyaçları olan kısma daha kolay ve hızlı erişebilmeleridir . Yani artsopia.com ile iş ortaklığı kurmayacak kişiler bir blog okuru gibi tüm blogları süzmelerine gerek kalmadan ihtiyaçları olan bilgiye vakit kaybetmeden erişip eğer isterlerse benimle iletişime geçebilecekler. Diğer yandan ise yazılı kaynak tüketicileri artsopia.com’da reklamların havada uçuştuğu reklamlardan yazıların okunmadığı bir durumla karşı karşıya kalmayacaklar. Görsel iletişim kanalarını daha çok tercih eden ziyaretçiler de isterlerse İnstagram’dan isterlerse de YouTube’dan video ve resim kaynaklarına erişebilecekler. Farklı alanlara hitap eden bölümler de farklı renklerle birbirlerinden ayrılacak. Bölümlerin detayları için lütfen okumaya devam et.

İş Geliştirme(Business Development)

Freelance olarak devam ettirdiğim kariyerimde benimle proje bazlı veya süreç bazlı çalışmak isteyecek müşteilerin Tasarım&Yazılım ve Marketing alanlarında ihtiyaç duydukları işleri yapabilirim. İş Geliştirme bölümüne artsopia.com’un kurumsal yüzü de diyebiliriz aslında. Grafik Tasarım,Dijital Tasarım,Kurumsal Kimlik Tasarımı,Metin Yazarlığı,Sosyal Medya Hesap Yönetimi,Sosyal Medya Hesap Tasarımları,Web Site & Blog Sitesi Tasarımları,Web Site SEO Optimizasyonu,Mobil Arayüz Tasarımı,Mobil Aplikasyon Yapımı,3D İç Mekan Tasarımı,3D Makam Odası Tasarımı gibi Freelance olarak yaptırmak isteyeceğiniz bütün İşleriniz için Portfolyo sitemi inceleyebilir telefon ile arayabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Blog Paylaşımı(Blog Share)

Blog Paylaşım kısmı tarayıcınıza artsopia.com yazdığınızda erişebileceğiniz internet sitesi yani bu yazıyı okuduğunuz kısımdır. Blog Paylaşım kısmında dünyanın gamını kederini çeken,vefalı bir o kadar da bilgili yazılı kaynak tüketicileri için yazdığım yazılar bulunuyor. Ülkemizde yazılı kaynak okumayı seven hap bilgiye değil de salt bilgiye önem veren okuyucular için derlediğim arşiv niteliğinde olmasını hedeflediğim yazılarımı bu internet sitesinde paylaşacağım. Yalnızca yazılar değil tabii ki kendi tasarımım olan Mock uplar ve şablon tasarımlar için de okumaya devam edebilirsiniz. Ücretsiz hazır tasarımları indirebilmek için konu başlıkları bölümünden hazır tasarım sepeti kısmına tıklayabilirsiniz. Yazılan ve paylaşılan makalelerden hızlı bir şekilde haberdar olma kiçin insagram üzerinden @artsopiaa hesabını takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları(Social Accounts)

Sosyal Medya Hesapları Bölümü’nde ise ; bir yandan yazılan makalelerin görsel tüketilebilir kaynak(inografik) şeklindeki sunumlarını diğer yandan ise İnstagram’a ve YouTube’a özel konseptlerde üretilen içerikleri görebileceksiniz. İnstagram için makalelerin özet tasarımları,motivasyon postları,ünlü insanların sözlerini ; YouTube içinse hazırladığım ve sizlerle paylaştığım tasarım şablonlarının öğretici videolarını paylaçacağım.